DUK

Dažnai užduodami klausimai apie inkubatoriaus veiklą.

Ką reiškia “inkubuotis”?

Inkubacija reiškia, kad įmonės ir asmenys gali žemesnėmis nei rinkos kaina naudotis inkubatoriuje esančia įranga ir patalpomis. Inkubacijos tikslas sukurti palengvintas ir išskirtinai palankias sąlygas kūrybinių industrijų atstovams įkurti ir vystyti savo verslą.

Kaip galima tapti inkubuojama įmone?

Įmonės ar pavieniai asmenys kurie norėtų dirbti inkubatoriuje gali bet kada kreiptis dėl inkubacijos. Formalių reikalavimų kas gali įsikurti inubatoriuje, yra labai nedaug. Esminiai – tai turi būti maža ar vidutinė įmonė dirbanti kūrybinių industrijų srityse (Nuoroda į kūrybinių industrijų sarašą).

Kada galima pradėti dirbti inkubatoriuje?

Inkubatorius yra pilanai įrengtas. Pradėti dirbti galima iškart.

Kokius įsipareigojimus prisiima inkubuojama įmonė?

Tik baznius įsipareigojimus dėl tinkamo patalpų/įrangos naudojimo, savailaikio nuomos ir kitų mokesąių mokėjimo ir pan. Įsipareigijimai galioja tik sutarties galiojimo metu.

Kuriam laikui galima inkubuotis?

Inkubatorius dirba labai lanksčiai. Kabinetus, įrangą ar renginių sales galima nuomuotis, bet kokiam laikotarpiui, nuo kelių valandų iki maksimum trijų metų.

Kokie dar yra inkubacijos privalumai?

Inkubuojamos įmonės turi galimybę specialiomis sąlygomis naudotis renginių salėmis (įrengti projektoriai, profesionali garso ir šviesos įranga), kopijavimo/spausdinimo ir kita biuro įranga. Papildomai inkubatorius siūlo verslo valdymo, marketingo, buhalterines konsultacijas.

 


 

Jei turite kitų klausimų, rašykite komentare arba el.paštu info@menupirtis.lt